Sprzedaż i Montaż na 8% VAT sposób na duże oszczędności.!!!!!

Opublikowany 2014/04/12
Firma nasza oferuje nie tylko sprzedaż, a także  montaż oferowanych urządzeń i systemów.
Dla klientów, którzy zdecydują się na zamówienie usługi montażu do zakupionych produktów istnieje możliwość naliczenia VAT 8% zamiast 23%.
 
Zlecenie wykonania kompleksowej usługi typu "sprzedaż + montaż" jest bardzo korzystne dla inwestora, gdyż:
 • jest tylko jeden gwarant na wykonaną usługę i zainstalowane urządzenia (nie ma "rozmywania" odpowiedzialności)
 • nie ma problemu z transportem zwłaszcza wielkogabarytowych artykułów
 • nie ma konieczności szukania oddzielnie potrzebnych materiałów, "dokupowania" brakujących rzeczy itp - firma instalatorska zapewnia wszystkie materiały i gwarantuje ich jakość
 • wykonawca zapewnia usługę "na gotowo" tzn od doradztwa, poprzez montaż po uruchomienie i przeszkolenie przyszłych użytkowników
 • zakup "z usługą" opodatkowany jest podatkiem VAT w wysokości 8%, w odróżnieniu od stawki 23% naliczanej przy samym zakupie. Oszczędzamy w ten sposób od 15% ceny materiałów
 • przy kompleksowej usłudze jest możliwość uzyskania większych rabatów na montaż
 
Po wykonaniu wyceny i ostatecznym uzgodnieniu zakresu prac hydraulicznych konieczne jest spisanie umowy .
Termin realizacji najczęściej wynosi od 2 do 4 tygodni i jest ostatecznie ustalany z Naszym instalatorem. Ostateczne rozliczenie robimy najczęściej w kilka dni po zakończeniu prac. Istnieje możliwość rozliczenia gotówką, przelewem, kartą kredytową. Wraz z fakturą dajemy gwarancję 24 miesięcy na nasze prace, oprócz oczywiście osobnych gwarancji związanych z poszczególnymi urządzeniami (kocioł c.o., bojler itp).
 
Montaż z usługą 8% VAT można zastosować w budownictwie mieszkaniowym między innym na:
 • Pompy ciepła.
  Zajmujemy się wykonawstwem i montażem pomp ciepła, które dobieramy zgodnie z indywidualnymi potrzebami i możliwościami naszych Klientów.
 • Kotłowni.
  Projektujemy, obsługujemy i serwisujemy, a także modernizujemy kotłownie gazowe i olejowe. Obsługujemy również kotłownie węglowe i na bio-masę.
 • Instalacji Solarnych.
  Świadczymy szeroki zakres usług – w tym serwisowych – w zakresie słonecznych instalacji grzewczych i energetycznych. Pomagamy w doborze właściwych kolektorów słonecznych i zajmujemy się ich montażem.
 • Klimatyzacji i wentylacji z odzyskiem ciepła ( rekuperację ).
  Obsługujemy i serwisujemy instalacje klimatyzacyjne i wentylacyjne. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla budynków mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. 
 • Instalacji sanitarnych
  Myśląc o wygodzie i bezpieczeństwie swoich Klientów oferujemy kompleksowe usługi z zakresu     projektowania, obsługi i serwisu instalacji wodno-kanalizacyjnych i hydrantowych.
 • Instalacji gazowych
  Oferujemy szeroki zakres usług w ramach obsługi, serwisowania i modernizacji instalacji gazowych. Na życzenie Klienta możemy wykonać stosowne pomiary i sprawdzić szczelność aktualnie eksploatowanej instalacji.
 • Instalacji grzewczych (grzejnikowych , podłogowych , ściennych.)                                                                          Pamiętając o komforcie naszych Klientów oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wykonastwa szeroko pojętych systemów grzewczych opartych na tradycyjnych sytemach grzejnikowych jak również systemach ogrzewania płaszczyznowego.
 • Odkurzaczy centralnych
  Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferujemy usługi związane z obsługą oraz serwisowaniem systemów odkurzaczy centralnych. W razie potrzeby służymy również radą i pomocą w doborze odpowiedniego systemu dla Państwa firmy lub domu.

Wszystkie urządzenia dobieramy tak, aby ich eksploatacja była optymalna i energooszczędna. Ponadto, kupione u nas i zamontowane przez naszych specjalistów urządzenia objęte są specjalnym programem serwisowym. 

 

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Dofinansowania 45% - sposób na modernizację małym kosztem!

Opublikowany 2014/03/01

Kolektory słoneczne , Modernizacja kotłowni z 45% dotacją – sposób na duże oszczędności!

Przeczytaj pozostałą część wpisu »